АКУПУНКТУРНИЙ КИЛИМОК 70x40 см , АПЛІКАТОР КУЗНЄЦОВА

550,00
Килимок з шипами - це доступна альтернатива дорогим масажним процедурам і медикаментам. Ціна аплікатора Кузнєцова доступна для всіх людей, а його користь не залишиться непоміченою. А головне, купити аплікатор Кузнєцова потрібно лише раз, а прослужить він десятки років.

Розмір масажера 70x40 см робить його компактним і легкий - ви завжди зможете взяти з собою масажер в подорож, літак,на дачу, в ліс чи парк.
Фішки виготовлені із HIPS пластику (cаме з такого пластику створюють дитячі іграшки), а тканина основи - бязь, зробить масаж приємним, а догляд за килимком простим. Аплікатор підійде всім членам сім'ї, зарядить Вас бадьорістю і додасть сил.


Показання:
  • Напруження в тілі. Біль в спині чи в ногах після робочого дня - потрібно просто лежати або сидіти на килимку, притискаючи до болючої області.
  • Болі в суглобах. В цьому випадку краще розміщувати на зовнішніх і бічних частинах суглобів, стежачи за тим, щоб гострі крапки не були над нервами або венами. Уникайте внутрішніх частин колін і ліктів, пахв і паху. Аплікатор при правильному розташуванні повинен бути закріплений еластичною пов'язкою. і регулярно масажувати таким чином суглоби поки біль повністю не зникне
  • Головний боль і хронічний біль у шийному відділі хребта. Для лікування цієї зони аплікатор повинен бути притиснутий до задньої частини шиї і поступово переміщатися вгору до потилиці, аж до верхівки голови. На шкірі голови аплікатор слід притискати в кожному положенні протягом 40 секунд. Шийний відділ вимагає більш тривалого і систематичного масажу - 40-90 хвилин 15-20 днів.
  • Систематична втома;
  • Відсутність енергії, апатія;
  • Стрес;
  • Поганий сон і засипання;
  • Остеохондроз
  • Целюліт.


Результат:
Килимок при регулярному використанні знімає спазми і больові відчуття в напружених м'язах. Покращується циркуляція крові, що буде сприяти зменшенню жирових відкладень. Покращується еластичність і нормалізується тонус шкіри. Стимулюється рухливість суглобів. Покращується сон і настрій, адже масаж - це надзвичайно приємно.


Протипоказання:
Шкіра у місці використання килимка не повинна мати папілом, бородавок, пігментних плям, ран.
Лихоманка.
Онкологічні захворювання.
Хвороби пов'язані з порушенням згортання крові.

Країна виробник: Україна

Матеріал: Бавовна,паралон.

Категорія: Масажний килимок

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ
E-mail
Телефон
Варіанти доставки:
Ціна розраховується службою доставки
Дані для відправлення
Payment method