I Prime Flawless Blur-gel, ПРАЙМЕР

Image Skincare
3030,00

  Косметичний продукт відрізняється ніжною шовковистою текстурою, завдяки чому не тільки маскує недоліки, але і доглядає за шкірою. В процесі нанесення праймер пом'якшує зморшки, тонкі лінії, і робить непомітними інші ознаки старіння. У складі засобу стовбурові клітини рослинного походження, антиоксиданти і рослинні компоненти, які відповідають за здоров'я і гарний зовнішній вигляд дерми. Підходить для будь-якого типу шкіри, яка потребує вирівнювання тону і маскування недосконалостей.

  В результаті використання I Prime Flawless Blur Gel шкіра обличчя стає гладкою. Маскуються тонкі лінії, заломи і зморшки, вирівнюється текстура шкіри. Праймер забезпечує стійкість подальшого макіяжу, одночасно доглядаючи за шкірою і покращуючи її здоров'я. Тьмяна шкіра стає живою, набуває природний відтінок, пом'якшується і зволожується. Праймер стане хорошим помічником для створення якісних фото-селфі. Для цього безпосередньо перед фотосесією слід нанести його на шкіру.Властивості і дія :


Мікросфери морського колагену - зволоження, регенерація, підтягування контурів, запобігання старіння.
Стовбурові клітини рослин - поліпшення кольору обличчя, стимулювання вироблення колагену і еластину, боротьба зі зморшками, усунення в'ялості, антиоксидантний ефект.


Спосіб застосування :

Перед використанням праймера слід очистити шкіру. Для цього підійде Очищаючий гель The MAX, ефективно видаляє всі типи забруднень. Праймер наносять рівномірним шаром на суху і чисту шкіру. Після цього можна приступати до нанесення Тонального крему-догляду, для чого слід скористатися Пензлем Flawless Foundation Brush. Засіб можна використовувати і без подальшого нанесення тону.


Безкоштовний підбір догляду

Призначення: Матуючі та ВВ креми

Тип шкіри: Всі типи

Країна виробник: США

Вік: від 18 до 80+

Категорія: Для шкіри

Призначення: Зволоження

Бренд: Image

Click to order