Brow and lash enhancement serum, СИРОВАТКА ДЛЯ ВІЙ І БРІВ

Image Skincare
3030,00

  Суміш пептидів, екстрактів стовбурових клітин рослин і кондиціонерів покликані поліпшити якість і густоту брів і вій. Впливаючи прямо на фолікули, сироватка захищає волоски від ламкості, зміцнюючи їх і створюючи більш щільну і товсту текстуру. Косметичний продукт розроблений професіоналами для тонких, неживих і рідкісних брів і вій, які потребують зміцнення і додаткової довжині.

  В результаті використання Brow and lash enhancement serum відбувається оздоровлення фолікулів зсередини. Волоски брів і вій зміцнюються і товщають, відбувається кондиціонування. Регулярне використання засобу вплине на зовнішній вигляд волосяного покриву, роблячи погляд більш виразним, а риси обличчя чіткими.Властивості і дія :

Біотіноіл трипептид-1 - захисна, антиоксидантна дія.
Мірістоіл пептиди - тонус шкіри, продовження циклу ділення клітин.
Олеанолова кислота - кондиціонування, зняття запалень і подразнень.
Екстракт яблуні - протизапальна, освітлююча, заспокійлива дія.


Спосіб застосування :

Засіб слід використовувати на попередньо очищеній шкірі. Невелику кількість сироватки нанесіть на верхню лінію вій і брів, дочекайтеся, поки засіб вбереться, а вже потім використовуйте декоративну косметику. Рекомендується використовувати сироватку два рази в день. При появі печії або роздратування слід припинити застосування косметичного продукту. Для комплексного догляду за шкірою навколо очей включіть в щоденний догляд Освітлюючий крем для повік, освітлюючий шкіру і розгладжучий зморшки. Для зміцнення шкіри і додання їй тонусу скористайтеся Кремом-гелем для повік з ефектом міорелаксації, який усуває набряклість і припухлість шкіри.


Безкоштовний підбір догляду

Призначення: Очі

Тип шкіри: Всі типи

Країна виробник: США

Вік: від 18 до 80+

Категорія: Для шкіри

Призначення: Сировотка

Бренд: Image

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Варіанти доставки:
Ціна розраховується службою доставки
Payment method