Маска Hydro mask

Eco.prof.cosmetics
770,00

Властивості Hydro mask:

Кремова маска для інтенсивного відновлення рівня зволоженості шкіри. Ідеальна у міжсезоння, коли на шкіру діють кліматичні зміни. Замітно зменшує підвищену чутливість шкіри, лущення та роздратування шкіри.

Аквапорини - мембранні білки, що відповідають за транспортування та розподіл вологи в тканинах. Тобто по суті це водні канали або водні пори. Проникність клітини для води безпосередньо залежить від кількості аквапоринів у мембрані. За відкриття аквапоринів була отримана Нобелівська премія в 2003 році. Зневоднена шкіра - має зменшену кількість аквапоринів і вода в емідерміс не доставляється в достатній кількості.

В масці ключовим інгредієнтом є саме Hydagen Aquaporin - це молекула ідентична природним аквапоринам в нашій шкірі. Цей інгредієнт підтримує транспорт вологи в шкіру, стимулює створення водних каналів між клітинами шкіри, ефективно зволожує шкіру, підтримує бар'єрну функцію шкіри.

Дію аквапоринів підсилює унікальний компонент:
PatcH2O - для миттєвого, тривалого та стійкого зволоження.
Молекулярний патч на основі плівкоутворювальних полімерів (гіалуронової кислоти, альгінату та пуллулану), збагачений висококонцентрованими зволожувачами. Активний інгредієнт, розроблений спеціально для підтримки оптимального рівня гідратації рогового шару. Створює невидиме мікрополотно, що захищає шкіру від висихання.
PatcH2O нормалізує бар'єр шкіри та запобігає утворенню шкідливої біоплівки умовно патогенних бактерій для збереження краси шкіри.
Захищає кератиноцити та мікрофлору шкіри від впливу часток забруднень.

Ще один компонент  нашої маски , що "розбив нам серце":
Пробіоцин - веганське антимікробне рішення для особистої гігієни на основі пептидної технології. ProBiocin V ™ використовує переваги пребіотичних олігосахаридів цикорію. Цей оптимізований спосіб виробництва фіксує бактеріоцинові пептиди, що забезпечують зволоження та зменшення почервоніння, щоб допомогти заспокоїти чутливу шкіру та роздратовану шкіру.  Через 2 тижні після закінчення нанесення на шкіру ProBiocin V™ продовжував діяти та забезпечив зменшення почервоніння на 13,81% в порівнянні з контролем.

Гіалуронова кислота - природний зволожувач нашої щкіри, має пом'якшувальну й розгладжуючу дію.


Коментар косметолога:

Наша шкіра потребує зволоження та відновлення. Якщо ви використовуєте в догляді активи та відчуваєте сухість шкіри - то ця маска стане справжнім порятунком. Без відновлення шкіри - ваші активи працюватимуть гірше.
Дану маску можна застосовувати при всіх типах і станах шкіри, вона не має протипоказань.

Застосування  Hydro mask:

Нанести маску щільним шаром на очищену суху шкіру обличчя на 15-20 хв. Змити теплою водою та перейти до подальших етапів догляду


Склад: 

Aqua,  Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Cetearyl Olivаte, Sorbitan Olivate, Glycerin, Glyceryl Glucoside, Dicaprylyl Carbonate, Cetearyl Alcohol, Trehalose, Urea, Serine, Pentylene Glycol, Glyceryl Polyacrylate, Algin, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Pullulan, Disodium Phosphate, Potassium Phosphate, Niacinamide, Lactobacillus Ferment Lysate, Rosa Rubiginosa (Rose Hip) Seed Oil, Sorbitan Caprylate, Propanediol, Benzoic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis Leaf Extract.


Якщо не знаєте, чи підійде Вам сироватка, мкористайтеся формою нижче:
Безкоштовний підбір догляду

Країна виробник: Україна

Вік: від 10 до 80+

Бренд: Eco.prof.cosmetics

Призначення: Маска

За типом шкіри: Нормальна, чутлива, купіроз, вікова, гіперпігментована, суха, комбінована

Лінія: A.V.