Kojic Acid Facial Enhancer, КОНЦЕНТРАТ КОЙЄВА КИСЛОТА

Image Skincare
3320,00
  Дівчата, які піклуються про красу своєї дерми і бажаючі зробити її тон рівним і красивим, можуть розраховувати на допомогу даного концентрату. Койєва кислота як активний компонент косметичного продукту покликана прямо впливати на процес вироблення мелатоніну організмом. Він уповільнює його появу, тим самим висвітлюючи шкіру і запобігаючи утворенню нової пігментації. Розроблено професіоналами для пошкодженої на сонці шкіри і дерми з проблемами гіперпігментації.

  В результаті використання 25% Kojic Acid Facial Enhancer наявні пігментні плями стають непомітними, а нові не з'являються. Засіб допомагає вилікувати мелазму - потемніння шкіри, що є частим супутником вагітності і зміни гормонального фону. Ще однією важливою функцією продукту є антивіковий вплив за рахунок освітлення і маскування ознак в'янення. Концентрат є безпечним і не викликає алергічних реакцій та подразнень.Властивості і дія :

Койєва кислота - освітлення шкіри, сприяє зникненню пігментних плям, маскує шрами і рубці, надає обличчю природного сяйва, антивіковий вплив.Спосіб застосування :

Концентрат потрібно наносити тільки на очищене обличчя. Кілька крапель продукту слід додати в щоденні доглядові засоби. Добре поєднується засіб з Інтенсивним освітлюючим кремом, який не тільки активно впливає на пігмент, але і зволожує клітини. Для вирівнювання тону додайте концентрат у Відбілюючу сироватку, яка захистить від вільних радикалів. На етапі очищення концентрат койєвої кислоти також можна ефективно використовуватися. Візьміть невелику кількість Очищаючого освітлюючого гелю і додайте в нього краплю засобу, потім помийте обличчя за допомогою косметичних продуктів.


Безкоштовний підбір догляду

Призначення: Спеціальні засоби

Тип шкіри: Всі типи

Країна виробник: США

Вік: від 18 до 80+

Категорія: Для шкіри

Бренд: Image

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Варіанти доставки:
Ціна розраховується службою доставки
Payment method