Flawless Foundation Brush, ПЕНЗЛИК ДЛЯ МАКІЯЖУ

Image Skincare
1619,00
  Призначений для бездоганного контурування і ідеального розтушовування тонального крему. Пензлик складається з підставки і густої щетини, завдяки яким дуже зручно виділяти контури обличчя і наносити декоративну косметику. При правильному використанні пензлика можна домогтися ефекту аерографії.

  Основною перевагою Flawless Foundation Brush є густа і широка щетина, за рахунок чого засоби наносяться без швів. Рівномірне ковзання по контурах обличчя забезпечує швидке нанесення тонального засобу. Пензлик має ефект HD, завдяки чому можна крити недоліки, підкреслити достоїнства і отримати ідеальний тон обличчя.Спосіб застосування :

Невелику кількість Мінерального консилера необхідно нанести на палітру для макіяжу або тильну сторону руки. Далі слід постукати кистю по тональному засобу, поки вся щетина не буде покрита рівномірним шаром продукту. Консилер наноситься круговими рухами від центру обличчя вгору до лінії росту волосся і по сторонам. В результаті отримуєте ідеальний природний макіяж. Перед нанесенням макіяжу косметологи рекомендують очистити обличчя Очищаючим гелем з АНА.


Безкоштовний підбір догляду

Призначення: Матуючі та ВВ креми

Тип шкіри: Всі типи

Країна виробник: США

Вік: від 16 до 80+

Категорія: Для шкіри

Призначення: Спеціальні засоби

Бренд: Image

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Варіанти доставки:
Ціна розраховується службою доставки
Payment method