Daily Hydrating Moisturizer SPF 30

Image Skincare
2260,00
Зволожуючий денний крем SPF 30 є ефективним зволожуючим засобом з мінеральним захистом від широкого спектра дії шкідливого випромінювання. Поліпшений склад крему дозволяє уповільнити процеси природного старіння шкіри, а також захистити від негативного впливу факторів зовнішнього середовища. Косметичний продукт виробляє ідеальне зволоження, захищає від сонця, не містить парабенів, оксибензону і штучних ароматизаторів. Розроблено професіоналами для в'янучої шкіри, яка потребує додаткового зволоження і захист від швидкого виведення вологи.

Властивості і дія :

Завдяки використанню Daily hydrating moisturizer SPF 30 в значній мірі покращується зовнішній вигляд і внутрішній стан дерми. Формула захисту від ультрафіолету перешкоджає пошкодження шкіри і утворення пігментних плям. Суміш антиоксидантів, що входять до складу продукту, захистять обличчя від несприятливих факторів навколишнього середовища.


Спосіб застосування :

Крем слід наносити тільки на попередньо очищену шкіру. За 15 хвилин до виходу на вулицю покрийте обличчя рівномірним шаром засобу. При тривалому перебуванні на сонці слід оновлювати крем кожні дві години.


Активні інгредієнти :

Гідролізований гороховий білок - збереження вологи в клітинах.

Оксид цинку - протизапальна дія, регулювання виділення себума, захист від сонця.

Суміш антиоксидантів - захист дерми від згубного впливу вільних радикалів.

Безкоштовний підбір догляду

Призначення: Пілінги

Тип шкіри: Всі типи

Країна виробник: США

Вік: від 16 до 80+

Категорія: Для шкіри

Призначення: Пілінги

Бренд: Image

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Варіанти доставки:
Ціна розраховується службою доставки
Payment method