Тонер Vit C

Eco.prof.cosmetics
890,00

Властивості Тонер Vit C:

Цей тонер стане в нагоді поціновувачам стабільних форм вітаміну С в поєднанні з легкою гелеподібною текстурою.

Тонер діє як сильний антиоксидант і захищає клітини від пошкодження вільними радикалами (захищає шкіру від шкідливого впливу сонця). Зменшує пігментні плями та вирівнює тон шкіри. Має сильні протизапальні властивості та пришвидшує процес загоєння дрібних ран і шрамів після акне.

Як потужний антивіковий компонент вітамін С також стимулює синтез колагену й еластину. Допомагає при куперозі внаслідок зміцнення капілярної стінки.

2 стабільні форми вітаміну С для ще більшого результату:

  • Amitose 3GA — Anti-aging Vitamin C
Інноваційна зволожувальна похідна Вітаміну С, отримана в результаті синтезу аскорбінової кислоти і гліцерину, запатентованою технологією компанією Seiwa Kasei, Японія.
На додаток до сильного зволожувального та освітлювального ефекту, Amitose 3GA є anti-age активом, який активізує вироблення колагену і підсилює внутрішньоклітинний антиоксидантний захист.

  • Ascorbyl Glucoside -На сьогодні це одна з найстабільніших водорозчинних форм вітаміну С. Що зумовлює високу активність і швидку біодоступність вітаміну С. Ця форма має меншу ймовірність подразнюючого потенціалу та діє пролонговпно (вітамін С поступово вивільняється). Інгредієнт ефективно скорочує пошкодження клітин ультрафіолетом. Має освітлюючу здатність - інгібує утворення меланіну на ключових етапах його утворення (відновлює ДОФА-хінон). Крім того, відбувається освітлення вже наявного меланіну. При застосуванні 2% розчину AA2G двічі на день протягом 12 тижнів, було відзначено значне освітлення пігментних плям. У дослідженні взяли участь 16 жінок віком 37-55 років. В іншому дослідженні застосування лосьйону, що містить 2% розчину AA2G, протягом 4 тижневого періоду, у більшості випадків сприяло освітленню темніших плям.

Коментар косметолога:

Оскільки вітамін С - антиоксидант, то використовуйте. тонер обов'язково вранці для підсилення його результату. Для ефекту відбілення - застосовуйте 2 на день.
Тонер підійде для всіх типів шкіри, в тому числі проблемної, та шкіри з акне.
При тривалій терапії бензоіл пероксидом - використовуйте тонер, щоб зменшити тьмяність шкіри.


Застосування Тонер Vit C:

Нанести  після етапу очищення шкіри. Після нанести подальші етапи догляду сироватку і/або крем.


Склад:

Aqua, Glycerin, 3- Glyceryl Ascorbate, Papaine, Ascorbyl Glucoside, Sorbitan Caprylate, Polysorbate 20, Propanediol, Benzoic Acid, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract

Якщо ви не знаєте чи підійде цей засіб саме вам, скористайтеся безкоштовним підбором догляду

підбір догляду

Країна виробник: Україна

Вік: від 11 до 80+

Бренд: Eco.prof.cosmetics

Призначення: Спеціальні засоби

За типом шкіри: Всі типи

Лінія: A.V.