Daily Ultimate Protection Moisturizer SPF 50

Image Skincare
2240,00
Омолоджуючий денний крем - щоденний косметичний продукт, призначений для захисту шкіри від негативного впливу ультрафіолету. Засіб відрізняється наявністю захисту широкого спектру SPF 50, а також здатністю нейтралізувати інші несприятливі впливу навколишнього середовища. Крем має легку і приємну текстуру, тому його можна використовувати як в приміщенні, так і на вулиці. Не містить шкідливих компонентів, таких як парабени, октіноксат, штучні ароматизатори і оксибензон. Розроблено професіоналами для вікової шкіри, яка потребує захисту від сонця і зволоження.

Властивості і дія :

В результаті використання Daily Ultimate Protection Mosturizer SPF50 поліпшується внутрішній і зовнішній стан дерми. Вона повноцінно захищена від сонячного впливу. Приємна текстура засобу дозволяє йому швидко вбиратися і дарує відчуття комфорту для шкіри. Косметичний продукт ідеально підходить для щоденного нанесення.


Спосіб застосування :

Використання омолоджуючого крему доцільно тільки на попередньо очищеній шкірі. Засіб слід нанести на обличчя рівномірним шаром за 15 хвилин до виходу на вулицю. Кожні дві години слід оновлювати крем.


Активні інгредієнти :

Гідролізований гороховий білок - збереження вологи.

Оксид цинку - захист від сонця, маскування недосконалостей, протимікробна властивість.

Гомосалат, октісалат - захист від дії ультрафіолетових променів.

Октокрилен - нейтралізація ультрафіолету.

Суміш антиоксидантів - запобігання негативного впливу вільних радикалів.Безкоштовний підбір догляду

Призначення: SPF захист шкіри

Тип шкіри: Всі типи

Країна виробник: США

Вік: від 16 до 80+

Категорія: Для шкіри

Призначення: Зволоження

Бренд: Image

Click to order