25% Hyaluronic Facial Enhancer, КОНЦЕНТРАТ ГІАЛУРОНОВА КИСЛОТА

Image Skincare
3320,00
  Активний інгредієнт засобу надає особливий вплив на шкіру: зволожуючи її, кислота заповнює собою нерівності дерми, тим самим усуваючи заломи і тонкі лінії, і роблячи зморшки менш помітними. Продукт покращує захисні властивості організму, оскільки створює на поверхні дерми бар'єр, який перешкоджає попаданню всередину токсинів і забруднень. Розроблено професіоналами для вікової шкіри, з такими проблемами, як надмірна сухість, акне, розацеа, зневоднення і пігментація, підвищена жирність і роздратування.

  В результаті використання 25% Hyaluronic Facial Enhancer відбувається інтенсивне зволоження дерми. У той же час засіб перешкоджає швидкому виведенню вологи з організму. Поступово покращує рельєф шкіри, вона стає гладкою, шовковистою і пружною. Крім того, концентрат гіалуронової кислоти має антиоксидантну дію, і захищає дерму від згубного впливу ультрафіолетового випромінювання.Властивості і дія :

Гіалуронова кислота - розгладження дерми, зволоження та живлення, боротьба зі зморшками, захист від ультрафіолетового випромінювання і процесів окислення, стимулювання захисних властивостей організму, регенерація, прискорення процесів загоєння ранок.Спосіб застосування :

Косметичний продукт слід використовувати тільки після повноцінного очищення шкіри. Косметологи рекомендують додати кілька крапель продукту в свої щоденні доглядові засоби. Увечері додайте продукт в Нічну зволожуючу маску, щоб під час сну шкіра отримувала живлення та зволоження. Вранці використовуйте Інтенсивний зволожуючий бустер, додавши краплю концентрату. Таким чином, ви забезпечите собі гарний зовнішній вигляд шкіри і її внутрішнє здоров'я.


Безкоштовний підбір догляду

Призначення: Спеціальні засоби

Тип шкіри: Всі типи

Країна виробник: США

Вік: від 18 до 80+

Категорія: Для шкіри

Бренд: Image

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Варіанти доставки:
Ціна розраховується службою доставки
Payment method