RESTORING EYE CREAM RENEW

Renew
2400,00
Крем проти зморшок навколо очей створений спеціально для інтенсивного догляду за зрілою шкірою і для боротьби зі усіма супутніми віковими проявами.


Властивості і дія:

  • Склад крему дуже багатий. Кофеїн усуває набряки і мішки під очима. Гіалуронова кислота зволожує і підвищує еластичність делікатної зони.
  • Світловідбиваючі частинки створюють ефект миттєвого розгладження дрібних зморшок.
  • Альгізіум С (Methylsilanol Mannuronate) робить шкіру пружною і захищеної від зовнішніх впливів.
  • При регулярному використанні процеси старіння сповільнюються, тому що за рахунок унікального комплексу EyePro® 3X (бетаїн і екстракт родіоли рожевої і екстракт дріжджів) стимулюється природне вироблення організмом речовин молодості.


Спосіб застосування:
Нанести незначну кількість крему на преорбітальную зону, застосовуйте акуратні тампонуючі рухи подушечок безіменних пальців, які не розтягують шкіру.


Склад:
Дистильована вода, диметикон і ціклопентасілоксан і полісілікона-11, нейлон-12 ,ПЕГ-10 диметикон, полісорбат 40 ,ізогексадекан, амонію поліакрілоілдіметіл Таурат, ціклопентасілоксан, діметіконол, поліметілсілсесквіоксан, бетаїн та пентілен гліколь, екстракт дріжджів, екстракт родіоли рожевої, бутиленгліколь, гліцерин метилсиланол маннуронат, стеарет-2, 'стеарет-21, цетеарил етілгексаноат, ізогексадекан Таурат поліакрілоілдіметіл амонію і полісорбат 80, сілоксантріол альгінат і кофеїн, С12-15 алкілбензоат, ізононіл ізононаноат, феноксіетанол і етілгексілгліцерін, гіалуронат натрію, екстракт карликової пальми, екстракт фініків, масло насіння опунції інжировим, віддушка, лімонен, цитронелол.


Безкоштовний підбір догляду

Призначення: Очі

За типом шкіри: Всі типи

Країна виробник: Ізраїль

Вік: від 16 до 80+

За типом шкіри: Для лікування і профілактики вікових змін

Бренд: Renew

Click to order