ENZYME EXFOLIATOR RENEW

Renew
1300,00
Ензимний пілінг - всесезонний пілінг для всіх типів шкіри, який є альтернативою поверхневим кислотним пілінгам . Ефективно очищає і розпушує роговий шар епідермісу, очищає і звужує пори, покращує колір і структуру шкіри.


Властивості і дія:
Стимулюючи вироблення фібробластів і оновлення клітин шкіри, пілінг забезпечує омолодження і зволоження.
Екстракти папайї і ананаса вітамінізують шкіру.
Пілінг забезпечує миттєвий ефект.
Дія пілінгу заснована на властивостях ферментів розщеплювати кератин (шкірний білок), руйнувати структурні хімічні зв'язки клітин епідермісу і стимулювати відділення рогових лусочок з поверхні шкіри, які легко видаляються за рахунок кристалів сахарози.
Препарат забезпечує ефект двухфазного глибокого очищення - ферментні розщеплення клітин і механічне видалення їх фрагментів з поверхні шкіри.Спосіб застосування:
Нанесіть на очищену шкіру обличчя (уникаючи область навколо очей), шию і декольте. Проведіть 3-5 хв. легкий масаж рясно змоченими у воді кінчиками пальців. Залиште на обличчі на 15-30 хвилин. Для посилення дії накрийте зверху теплим вологим рушником. Перед видаленням пілінгу ще раз делікатно промасажуйте обличчя вологими руками. Ензимний пілінг застосовується 1-2 рази на тиждень. Підходить для застосування в домашньому догляді.


Склад:
ПЕГ-400, ПЕГ-90, сахароза, етоксидигліколь, екстракт папайї, екстракт ананаса, феноксіетанол, етілгексілгліцерін, папаїн,


Безкоштовний підбір догляду

Призначення: Пілінг

За типом шкіри: Всі типи

Країна виробник: Ізраїль

Вік: від 16 до 80+

Бренд: Renew

Click to order