Ageless Total Facial Cleanser

Image Skincare
1750,00
Очищаючий гель з АНА - універсальний засіб для щоденного догляду. Дозволяє не тільки дбайливо очистити шкіру, але і прискорює процес відлущування.
Формула потрійної дії одночасно видаляє залишки макіяжу, видаляє ороговілі частинки дерми, забезпечує необхідний кислотно-лужний баланс. Розроблено косметологами для всіх типів в'янучої шкіри.
Рекомендується застосовувати перед проведенням процедури пілінгу для повноцінної підготовки дерми. Підходить для очищення всього тіла, добре проявляє себе в боротьбі з огрубілою шкірою ліктів і колін.


Властивості і дія :
Використання гелю Total Facial Cleanser дозволяє ефективно очистити шкіру, видалити залишки косметики, а також ороговілий шар. В процесі застосування косметичного продукту відбувається оновлення і омолодження. Засіб охолоджує і освіжає шкіру, борючись з недосконалостями, а також запобігає зневодненню.


Спосіб застосування :
Достатня кількість гелю слід нанести на область обличчя, шиї або тіла, залишити на хвилину.
Після цього засіб видаляється за допомогою теплої води, після чого необхідно трохи побризкати на відповідні ділянки холодною водою.
Щоб домогтися більш глибокого відлущування, повторіть процедуру ще раз.


Активні інгредієнти :
Гліколева кислота - видалення забруднень і ороговілого шару, освітлення шкіри, лікування акне.
Лауретсульфат амонію - очищення.
Ментол - освіжаюча і охолоджуюча дія.
Екстракт зеленого чаю - загоєння ранок, поліпшення кольору обличчя, активізація захисних процесів дерми, антибактеріальний ефект, поліпшення проникнення в шкіру поживних речовин.

Безкоштовний підбір догляду

Призначення: Очищення

Тип шкіри: Всі типи

Країна виробник: США

Вік: від 16 до 80+

Категорія: Для шкіри

Click to order