Daily defence lip balm SPF 15

Image Skincare
1240,00
Сонцезахисний бальзам для губ SPF 15 - ефективний засіб для захисту ніжної шкіри. Косметичний продукт відновлює і зволожує дерму, а завдяки SPF 15 створює на її поверхні захисний бар'єр, що перешкоджає негативному впливу ультрафіолетового випромінювання. За рахунок мікросфер морського колагену губи стають більш пухкими і об'ємними. Розроблено професіоналами для ніжної шкіри, що вимагає розгладження зморшок, захисту від сонця.

Властивості і дія :
В результаті використання Daily defence lip balm SPF 15 виробляється комплексний догляд за шкірою губ. Поліпептидний комплекс, що входить до складу бальзаму, допомагає розгладити тонкі лінії, зморшки і заломи. Збільшується об'єм і повнота губ, шкіра зволожується, стає гладкою і пружною. За рахунок захисту широкого спектру UVA і UVB засіб можна використовувати влітку для повноцінного захисту від згубного впливу сонця.


Спосіб застосування :
Засіб необхідно наносити на шкіру вранці в якості зволожуючого засобу. Перед виходом на сонце слід повторити нанесення.


Активні інгредієнти :
Оксид цинку - поглинання UVA і UVB променів, захист від негативних зовнішніх факторів, підсушування запалень, запобігання утворенню комедонів, нормалізація процесу кератинізації.

Мікросфери морського колагену - підтягування, зволоження, регенерація, запобігання старіння клітин.

Пальмітоіл трипептид-1 - зміцнення епідермісу, відновлення колагену, зменшення глибини зморшок.

Безкоштовний підбір догляду

Призначення: Для губ

Тип шкіри: Всі типи

Країна виробник: США

Вік: від 16 до 80+

Категорія: Для шкіри

Бренд: Image

Click to order