25% Retinol Facial Enhancer, КОНЦЕНТРАТ РЕТИНОЛ

Image Skincare
3320,00
  Проникаючи в дерму, речовина активно впливає на найглибші її шари, швидко транспортуючи всередину. За рахунок впливу активного інгредієнта прискорюється процес оновлення епітелію, вироблення колагену і гіалуронової кислоти. Систематичне використання косметичного продукту дозволяє поліпшувати зовнішній вигляд дерми, розгладити зморшки і позбавити від явних ознак старіння. Розроблено професіоналами для вікової шкіри, обтяженої пігментацією і зморшками.

  Завдяки застосуванню 25% Retinol Facial Enhancer можна домогтися розгладження заломів і зморшок, позбавлення від пігментних плям і вирівнювання тону обличчя. Засіб є антиоксидантом, захистить шкіру не тільки від негативного впливу вільних радикалів, а й інших несприятливих зовнішніх факторів. Ретинол в складі концентрату прискорює кровообіг і забезпечує тургор шкіри. Косметичний продукт добре проявив себе в боротьбі з акне і постакне.Властивості і дія :

Ретинол (вітамін А) - антивіковий вплив, боротьба з ознаками фотостаріння, лікування акне і слідів від них, вирівнювання тону обличчя, розгладження дерми, зволоження і збереження вологи в клітинах, антиоксидантний ефект.Спосіб застосування :

Концентрат слід наносити на шкіру тільки разом з іншими доглядовими продуктами, оскільки в чистому вигляді він агресивний. Кілька крапель засобу необхідно додати в будь-який засіб для шкіри, наприклад, в Очищаючий гель МД з АНА/ВНА, який позбавляє поверхню дерми від надлишку себума, забруднень і ороговілих частинок. Вранці для пробудження шкіри і забезпечення її захисного бар'єру нанесіть на обличчя Відновлювальний омолоджуючий крем, попередньо додавши в нього концентрат ретинолу.


Безкоштовний підбір догляду

Призначення: Спеціальні засоби

Тип шкіри: Всі типи

Країна виробник: США

Вік: від 18 до 80+

Категорія: Для шкіри

Бренд: Image

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Варіанти доставки:
Ціна розраховується службою доставки
Payment method