The MAX Stem Cell Travel/Trial Kit, ПРОБНИЙ НАБІР THE MAX™

Image Skincare
1660,00
  Набір забезпечує неперевершені превентивні заходи проти старіння шкіри, використовуючи унікальне поєднання технологій стовбурових клітин рослин і нутріпептидів. The MAX™ використовує трифазну систему CPN ™ по корекції, профілактики та живленню.

  Спеціально розроблені чисті, активні інгредієнти забезпечують захист на клітинному рівні від дисбалансу живлення, окисного стресу і УФ-пошкодження, відновлює ДНК клітин. Ця лінія містить Botox®-подібні пептиди. Набір складається з 5 міні-засобів по 7.4 мл.Властивості і дія :

Запатентована брендом IMAGE система CPN створює бар'єр для зовнішніх стресових впливів, уповільнює окислювальні процеси, відновлює структуру ДНК. Перевагою всіх препаратів лінії є зміст ботулоподібних пептидних сполук, які розслаблюють лицьові м'язи, попереджаючи появу мімічних зморшок.


Спосіб застосування :

Очищаючий гель the MAX: вранці і ввечері. Можна застосовувати для шкіри навколо очей. Нанести на вологу шкіру, ретельно змити прохолодною водою.
Сироватка the MAX: вранці і ввечері.
PREVENTION + Сонцезахисний омолоджуючий денний крем: щоденне використання для омолоджуючої дії і максимального захисту від сонця. Під час перебування під прямими сонячними променями - наносити повторно кожні 2 години.
Крем the MAX: щовечора або за потребою кілька разів на день після агресивних косметичних процедур.
Маска the MAX: наносити тонким шаром на очищене обличчя, шию, декольте і руки на 5-20 хв. Можна залишати на ніч. Використовувати 1 раз в тиждень, для максимального омолодження до 3 разів на тиждень.


Безкоштовний підбір догляду

Призначення: Комплексний догляд

Тип шкіри: Всі типи

Країна виробник: США

Вік: від 16 до 80+

Категорія: Для шкіри

Призначення: SPF захист шкіри

Призначення: Демакіяж

Призначення: Крем

Призначення: Зволоження

Призначення: Нічні засаби

Призначення: Очищення

Бренд: Image

Click to order