DEPIGMENTING CREAM RENEW

Renew
1530,00
Відбілюючий крем для всіх типів шкіри. Крем ефективний у боротьбі з усіма видами пігментних плям (крім печінкових) на обличчі, шиї, руках і інших частинах тіла.


Властивості і дія:
Відбілююча дію крему відбувається завдяки розкладання надлишкового меланіну, контролювання процесу його утворення в необхідних для захисту шкіри кількостях і придушення активності клітин, що виробляють пігмент.
Крем ефективний у боротьбі з усіма видами пігментних плям (крім печінкових) на обличчі, шиї, руках і інших частинах тіла.
Для посилення відбілюючого ефекту рекомендується наносити крем поверх вибілюючої сироватки.
Не застосовувати під час вагітності та лактації.


Спосіб застосування:
Після ретельного очищення нанести на шкіру невелику кількість крему. Не зачіпати ділянки навколо очей. Використовувати в вечірній час.
У денний час обов'язково використовувати зволожуючі креми з сонцезахисним фактором не нижче SPF-15.


Склад:
Дистильована вода, ПЕГ-4, молочна кислота, койевая кислота, бутилен гліколь, екстракт шовковиці, екстракт мучниці, екстракт солодки, касторове масло, карнаубський віск, етоксідігліколь, цетеариловий спирт, ПЕГ-20 стеарат, гліцерил стеарат, ПЕГ-100 стеарат, цетеарил етілгексаноат, гліцерин, діоксид титану, тріетіл цитрат, акриловий сополімер, метакрилат, цетиловий спирт, ціклопентасілоксан, діпальмітат койевой кислоти, феноксіетанол, каприліл гліколь, гліцерил каприлат, натрієва сіль молочної кислоти, гідрогенізований лецитин, олеат натрію, олігопептид-68, натрієва сіль ЕДТА, декстран, нонапептид-1, фвтат натрію, віддушка.


Безкоштовний підбір догляду

Призначення: Зволоження

За типом шкіри: Гіперпігментована

Країна виробник: Ізраїль

Вік: від 16 до 80+

Призначення: Крем

Призначення: Спеціальні засоби

Бренд: Renew

Click to order