СКІН ТОН (SKIN TONE)

Sattva
600,00
Скін тон капсули - натуральна формула, призначена для боротьби з різними інфекціями, зміцнює імунітет і допомагає поліпшити загальний стан здоров'я.
Це комплексний аюрведичний препарат для пригніченя багатьох патогенних вірусів та бактерій, які потрапляють в організм через кров, дихальні шляхи, шкіру та слизову рота. Він запобігає розмноженню бактерій та їх проникненню в систему кровообігу, сприяє детоксикації організму та ефективно очищає кров, запобігаючи таким чином розвитку інфекційних захворювань.


Переваги:
  • Препарат дуже ефективний проти грипу, вірусу папіломи та хламідіозу.
  • Капсули Sattva Skin Tone пригнічують золотистий стафілокок.
  • Sattva Skin Tone також позитивно впливають на Acinetobacter baumannii - бактерію, яка не гоїть рани та викликає бактеріальний менінгіт, і є особливо важкою формою пневмонії
  • Капсули Sattva Skin Tone активно пригнічують такі інфекції, як кишкова паличка та Klebsiella, Aspergillu, Enterococcus faecium та Pseudomonas aeruginosa.


Інгредієнти:
Канхнар (Bauhinia різнокольоровий), Нім (Azadirachta indica), Харітакі (Terminalia chebula), Гудучі (Tinospora cardifolia), Харідра (Curcuma longa), Кіраїта (Swertia chirata), Куткі (Picrorhiza kurroa), Камала (Nelumbium tulsioi) Ocimum sanctum), кальцій Мукта Пішті (Перловий попіл), Раджат Басма (Срібний попіл), Сварна Басм (Зольний зола).


Дозування:
Приймати по 1-2 капсули 2 рази на день через 15-20 хвилин після їжі, бажано зі склянкою теплої води.


Показання:
Герпес, генітальний герпес, вірус папіломи, хламідіоз, інфекції вірусу грипу, вірусні гепатити, пневмонія, вугрі, лихоманка, сифіліс, бешиха шкіри, алергічний риніт, псоріаз, вітіліго, різні види алергії та вірусні інфекції.

Протипоказання:
Індивідуальна непереносимість одного або декількох інгредієнтів формули.


Упаковка:
60 вегетаріанських капсул вагою 600 мг ± 10% кожна у харчовій пластиковій пляшці


Безкоштовний підбір догляду.

Країна виробник: Індія

Вік: від 18 до 80+

Категорія: Чоловіче здоров1я

Click to order