1 частина

Їжа та її вплив на красу і молодість

Їжа та її вплив на красу і молодість


«Хочу їсти чіпси, запиваючи колою і виглядати на всі 100» (балів, років — потрібне підкресліть)

«Хочу спати й гроші мати» — теж чудова фраза, придумана оптимістичною людиною. 

Річ у тому, що не завжди наше «хочу» співпадає з реальним положенням речей. В цій статті поговоримо про вікові зміни і як ми можемо на них впливати.

  • А як щодо генетики? — спитаєте ви.
  • Вона не вирішує все на 100% — відповім я.

Якщо взяти двох людей з однаковою спадковою схильністю (скажімо, близнюків) і помістити їх в різні умови, можемо це явно поспостерігати. Один з піддослідних буде їсти чіпси і гамбургери, запиваючи алкоголем, а інший вестиме здоровий спосіб життя (спорт, правильне харчування, режим роботи і відпочинку і таке інше). Як думаєте, котрий з них виглядатиме молодше і почуватиметься краще? 

Добре, то все була прелюдія, місія якої була донести до вас думку, що генетика не вирішує наше життя, долю, хвороби і глибину зморшок на шиї в 45 років.

Є в нашому раціоні продукти, які прискорюють вікові зміни. Є й ті, що навпаки, затримують їх ранню появу. Тож влаштовуйтесь зручніше, ми переходимо до суті.

Цукор, фруктоза, сиропи (кленовий, кукурудзяний, агави, топінамбура), згущене молоко, крем-брюле, скоринка на хлібі, гранола, смажене насіння і горіхи, темні сорти пива, фастфуд і кола — це список найбільш несприятливих для молодості продуктів.

Якщо не вдаватися в молекулярні подробиці, то можна сказати так: цукри шкодять виробленню колагену і еластину. В результаті — шкіра втрачає пружність, виникають зморшки. Окрім того, надлишок цукру знижує вміст гіалуронової кислоти, що призводить до сухості, зневоднення шкіри.

Все, що сприяє карамелізації білка, створює при смаженні на продуктах ароматну, хрумку та рум’яну скоринку та привабливий колір, є некорисним для молодості. Що з цього списка варто обмежити, а що — виключити, вирішувати вам. Відмова від усього смачного теж не принесе вам користі, якщо ви будете страждати і перебувати в стані хронічного суму.

Розуміючи що нам шкодить, можна навчитися розумно на це впливати. Наприклад, збагатити раціон продуктами, які посилюють антиоксидантний захист. 

Джерело  рослинного і тваринного білка: кисломолочні продукти, яйця, риба, гриби, горіхи, квасоля, нут, горох, зелені овочі.

Фрукти, овочі, зелень і ягоди: вони містять вітаміни, мікроелементи, фітонутрієнти і клітковину. 

Джерело Омега-3-6-9: риба і морепродукти, анчоуси, волоські горіхи, брюсельська капуста і брокколі.

Розуміючи, що повний пакет корисних продуктів ми не можемо собі дозволити з різних причин (фінанси або режим харчування «на ходу»), можна доповнити раціон харчовими добавками, які містять антиоксиданти, фітонутрієнти, мінерали, Омега-3-6-9. 

Одним з таких добавок є продукт бренду DMK під назвою efa+ та REGENERAID II
Детальніше про їх склад та призначення можна прочитати за посиланням

Прийом цих засобів підтримає красу і молодість вашої шкіри зсередини: нормалізує водний баланс, зменшить прояви запалення, відтермінує прояви вікових змін і оздоровить весь організм.

Тож  раджу любити себе, правильно харчуватися і збагачувати свій раціон за допомогою продуктів харчування або харчових добавок з правильним, збалансованим складом.

Молодості і здоров'я вам!
Ваша Інна Оніщук.