1 частина

Чарівна формула антивікового догляду

Чарівна формула антивікового догляду


Пошук цих питань, очевидно, і штовхає людей на прийом до косметолога з проханням чудодійних ін’єкцій. І людина вже не чує спеціаліста, який, дивлячись на стан і потреби шкіри, рекомендує іншу стратегію дій, ніж ту, що вже намальована в уяві…

Дайте величезну таблетку… від жадібності!

Це як прийти до лікаря з призначенням, яке було виписане нашій подрузі і заявити: «Мені, будь ласка те саме. Лєнці допомогло, значить і я кашляти перестану».

Естетичні дефекти чи вікові зміни — процес складний. І задіяні часто будуть різні тканини на різних рівнях. Тому спеціаліст завжди оцінюватиме не тільки локальну проблему — висипання на лобі чи зморшки під очима. Він дивитиметься на загальний рівень зволоженості, як працюють лімфодренаж, обмін речовин і багато інших моментів. 

Доглядаємо за шкірою в салоні і вдома

Я не втомлюся говорити про ефективність комплексного підходу до проблеми. Коли до мене приходить людина, я звертаю увагу на причину тих проблем, з якими вона до мене звернулася. Разом ми розробляємо стратегію домашнього догляду і салонних процедур,  щоб через дію на всі стратегічні напрямки ми прийшли до стабільного, красивого і стійкого результату.  

Те, як ви доглядаєте за собою вдома — це ваша база, 80% вашого успіху на шляху до здорової і доглянутої шкіри, яка довго залишатиметься молодою і привабливою. Тому тут не варто економити, а тим більше, нехтувати тим чи іншим етапом. 

Звичайно ж, необхідно підібрати  засоби під ваш тип шкіри з урахуванням існуючої потреби. Тут ви можете звернутися за допомогою з будь-яких питань підбору домашніх засобів, я з радістю вам допоможу (кнопка або лінк виклику форми для залишення контактів).

Щоденний ритуал краси і задоволення

Обов’язковим мінімумом є трьохетапний догляд: очищення, тонізація і зволоження. Це — база, основа основ, яка має перетворитися в щоденний ритуал вранці і ввечері. Якщо на обличчі є косметика, вечірній догляд включає в себе демакіяж. А потім починається очищення.

А що з додатковими засобами? Сироватки, пілінги, маски? Їх ми теж підбираємо з огляду на потреби і стан шкіри. Вони будуть доповнювати основний догляд, і салонні процедури. Правильно підібрана стратегія має працювати стабільно, злагоджено. Доглядові заходи мають доповнювати і посилювати один одного, приводячи нас до мети — здорової і сяючої шкіри.