AQUA VITAL REVITALIZING CREAM RENEW

Renew
2500,00
Антивіковий сонцезахисний денний зволожуючий крем для всіх типів шкіри. Має сильниє омолоджуючий ефект, активно бореться з мімічними і більш глибокими зморшками, в тому числі з носогубні складками.


Властивості і дія:

Амінокислота L-орнітин (Adipofill'in) імітує липофилинг, збільшує обсяг жирової тканини, з одночасним зменшенням розпаду ліпідів.
Шкіра ущільнюється, підтягується контур обличчя.
Гіалуронова кислота забезпечує гідне зволоження шкіри. Полісахариди з гриба Порія підсилюють синтез колагену і гіалуронової кислоти, ущільнюють шкіру, роблячи її більш еластичною, підтягнутою і сяючою.

В склад крему також входить альфа-ліпоєва кислота (Thioctic Acid) потужний антиоксидант і активний омолоджуючий компонент діє кількома шляхами, - стимулює ріст фібробластів в дермі, таким чином, сприяє підтримці еластичності шкіри, омолодженню старіючої шкіри, запобігає процесу гликацвх (пошкодження волокон колагену метаболітами глюкози).
Сонцезахисний фактор перешкоджає появі пігментних плям.


Спосіб застосування:
Невелику кількість крему нанести по масажних лініях на попередньо очищену шкіру.
Сонцезахисні властивості крему починають діяти через 20 хвилин після нанесення.


Склад:
Дистильована вода октілметоксіціннамат і октокрилен і етілгексілсаліцілат і бути метоксідібензоілметан і бензофенон-3 і бутилокситолуол, пропандіол, октілметок-сіціннамат, С12-15 алкіл бензоат, ціклопентасілоксан і диметикон / вінілдіметіконовий кроссполімер, гліцерин і екстракт грибів порія, сополімер акрилатов натрію і гідрогенірованний поліізобутен і фосфоліпіди і стеарат полігріцеріла-10 і соняшникова олія, октілдодецілмірістат, гіалуронат натрію, гліцерилстеарат цитрат і цетеариловий спирт і гліцерілкапрілат, пропандіол і орнітин і фосфоліпіди і гліколіпіди, феноксіетанол і етілгексілгліцерін, альфа-ліпоєва кислот, сорбат калію, ксантанова смола, фитат натрію, віддушка, ліналоол, лімонен, гераніол.


Безкоштовний підбір догляду

Призначення: Зволоження

За типом шкіри: Всі типи

Країна виробник: Ізраїль

Вік: від 16 до 80+

Бренд: Renew

Click to order